Choď na obsah Choď na menu
 


Poďakovanie pri zbere plastových vrchnákov

27. 12. 2010

  

Ukončili sme zber plastových vrchnákov. Bola som dojatá ochotou cudzích ľudí pomôcť nám takým spôsobom, ale žiaľ po roku zbierania musím skonštatovať, že sa to neoplatí. Výkup plastových vrchnákov je taký nízky, že keď si človek spočíta benzín, ktorý ho stál aby všetky vrchnáky sústredil na jedno miesto, tak ťažko povedať či sme niečo Timurkovi nasporili, ale aspoň sme to skúsili. Ešte bol problém nájsť firmu, ktorá by pre vrchnáky prišla. Napokon nám poradila p. Romanová zo ZŠ v Trebišove, firmu Passo, ktorí ochotne pre vrchnáky prišli, odvážili ich a dostali sme 50 €, za ktoré sme kúpili super knihu "Rehabilitace v klinické praxi" od vynikajúceho detského fyzioterapeuta Doc. PaedDr. Pavla Kolařa.

 

Za zber plastových vrchnákov ďakujeme predovšetkým:

 

f AVILAB s.r.o. klinická mikrobiológia Košice. Moja sestra Jarka Havrilová, pozná Katku Litavcovú, ktorá urobila zbierku a ten úžasný kolektív nám pravidelne posielal plné tašky vrchnákov:))

 

Klinike pediatrickej anesteziológie a intenzívnej medicíny DFN Košice kde sme pol roka "bývali". Sestričky na nás nezabudli a raz mesačne nám posielali nazbierané vrchnáky.

 

f. STOCK Slovakia s.r.o. Bratislava, odkiaľ mi napísala p. Marcela a pri našich návštevach v Bratislave sme si postupne odniesli päť vriec.

 

MŠ v Želmanovciach a učitelke Ivete Juskovej, ktorá nás pozvala k nim do škôlky a dala nám dve plné krabice uzáverov a hračku pre Timurka.  

 

Lenke Galla z Bratislavy, ktorá nám s vrchnákmi poslala aj veeelku žirafu.

 

Zuzke Buciovej z Banskej Bystrice, ktorá nášmu ockovi nabalila plný kufor vrchnákov. 

 

 

Fotka z leta 2009, keď sme začali vrchnačiky zbierať a skladovať u mojej sestry Jarky na chate. S Timurkom, ktorý bol vtedy trošku mimo, je jeho babka, moja mamka 

Obrázok

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Vrchnaky

(Anna, 31. 1. 2015 20:43)

Dobrý večer,potrebujem informaciu .Kde sa mám obratiť ak chcem pomôcť rodinke zo zbieranim vrchnakov z pet fliaš.Majú chore dievčatko a potrebuje sa dostať na rehabko.Kde ich treba odosielať? kukulienka508@azet.sk

Vrchnaky

(Anna, 31. 1. 2015 20:41)

Dobrý večer,potrebujem informaciu .Kde sa mám obratiť ak chcem pomôcť rodinke zo zbieranim vrchnakov z pet fliaš.Majú chore dievčatko a potrebuje sa dostať na rehabko.Kde ich treba odosielať?

pre Mariu

(Timurkova mama, 22. 3. 2011 20:14)

Dakujeme Maria, ale vrchnaciky už nebudeme zbierať,neoplati sa to.

vrchnaciki

(maria, 22. 3. 2011 14:50)

ked este potrebujete vrchnaciki budeme aktivne zbierat pre timurka